Jméno: 

Heslo: 

O nás

 

 

OBSLUŽNÁ SPOLEČNOST, a.s. byla založena v roce 1994 (dále jen OS). V letech 1994 až 2005 realizovala OS poradenskou činnost v oblasti marketingu a také úspěšně dokončila několik distribučních projektů „na klíč“, a to jak v ČR tak i zahraničí. OS nikdy neměla závazky ani pohledávky starší 90 dnů a po celou dobu své existence je v daňovém zisku.

V posledních 9. letech se OS zaměřuje na veřejné zakázky v oblasti zaměstnanosti (s obratem větším než 250 mil. Kč). Náplní realizovaných zakázek je činnost personální a vzdělávací agentury, kterou OS realizuje pomocí 12 poboček ve všech okresech Středočeského kraje.

 
 

Společnost je úspěšná zejména v obsazování společensky účelných i nových pracovních míst u svých klientů. Jen za poslední tři roky jsme našim klientům zajistili více jak 2000 pracovních příležitostí (z toho cca 210 pracovních míst s využitím dotace EU). 

Udržujeme komunikační bázi s řádově stovkami zaměstnavatelů, kterým zprostředkováváme vzdělanou a motivovanou pracovní sílu.  Na základě zpětné vazby od našich klientů v oblasti personálních služeb jsme se rozhodli posílit rozsah námi poskytovaných služeb o účetní, daňové služby, vzdělávací a marketingové služby (facility management).

     
     

 

 

 

 


© 2014 Copyright Obslužná společnost a.s. Webdesign by FULLHOUSE.CZ Webhosting by YOURHOSTING.CZ